• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

Hakkımızda & Gizlilik İlkesi

ACEP FİKİR;

“siyaset teorisi”, “ekonomi”, “hukuk”, “edebiyat”, “tarih”, “felsefe”, “sosyoloji”, “psikoloji”, “ilahiyat&teoloji”, “bilim&teknoloji”, “kültür&sanat”, “eğitim&öğretim”, “yaşam” ve  “insan”a dair güncel bilgiler/haberler, yazılar, analizler, araştırmalar, deneyimler ve akademik makaleler sunan, çeşitliliğe değer veren, farklı görüşlere saygı duyan ve aynı zamanda eleştirel bir bakış açısına sahip olan, gücünü; demokrasiden, düşünce ve fikir hürriyetinden, bir arada yaşama ve barış ilkesinden alan bir FİKİR PLATFORMU’dur.

AMACI; 

Yaşadığımız bu güzel topraklara, yukarıda belirtilen esaslara bağlı olarak düşünce ve fikirleri ile bir nebze de olsa katkı yapmaktır. Çünkü insana dair hiçbir şey, ACEP FİKİR ailesine yabancı değildir…

GİZLİLİK İLKESİ: 

WWW.ACEPFİKİR.COM sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerin telif hakları “5846 numaralı yasa telif hakları” ile korunmaktadır.

◣ Bunlar WWW.ACEPFİKİR.COM’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak hiçbir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz.

◣ Ayrıca buradaki hiçbir paylaşım, izinsiz ve kaynak belirtilmeden kopyalanamaz, kullanılamaz.

◣ WWW.ACEPFİKİR.COM’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. WWW.ACEPFİKİR.COM, harici linklerin sorumluluğunu almaz.

◣ WWW.ACEPFİKİR.COM, hiçbir bildirim yapmadan ve herhangi bir zaman diliminde değişikliğe gidilebilir.

◣ Yazarlarımızın ve ziyaretçilerimizin yazmış oldukları yazılardan/yorumlardan WWW.ACEPFİKİR.COM sorumlu değildir.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Yazarlar tarafından sitede yayınlanan tüm yazılar, resimler ve videolar ile ilgili hukuki sorumluluk yazarların kendilerine aittir.